Par ierobežojumiem Covid-19 infekcijas izplatības laikā

16.10.20 / Ziņas /

Pamatojoties uz Ministru kabineta 09.06.2020. noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” pieņemtajiem grozījumiem, arī Madonas novada pašvaldības izglītības iestāžu darbībā ir noteikti vairāki ierobežojumi:

Apmeklējot Madonas novada pašvaldības izglītības iestādes, apmeklētājiem ir jālieto sejas maskas.
Vecāku sapulces, lai mazinātu Covid-19 izplatību, tiek organizētas attālināti.

Pēc rudens brīvlaika 7.-12.klašu skolēni nedēļu mācīsies attālināti

13.10.20 / Ziņas /

Pēc rudens brīvlaika, no 26.oktobra līdz 30.oktobrim, mācību process 7.-12.klašu audzēkņiem notiks attālināti, paredz valdībā apstiprinātie grozījumi noteikumos “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.
Minētajā nedēļā mācības notiks attālināti vispārējās pamatizglītības programmas un vispārējās vidējās izglītības programmas 7.-12.klases skolēniem, lai mazinātu Covid-19 izplatību izglītības iestādēs.

Erasmus+ dienas

12.10.20 / Ziņas /

Latvijas Erasmus+ projektu īstenotājiem otro gadu ir iespēja iesaistīties Eiropas mēroga iniciatīvā #ErasmusDienas 2020, kas notiks no 15. līdz 17. oktobrim.
Šajā laikā Erasmus+ projektu īstenotāji organizēs dažādus pasākumus, parādot Eiropas vērtības, ieguvumus no mobilitātes un Erasmus+ projektu rezultātus.
Madonas Valsts ģimnāzijā Erasmus+ dienas norisināsies 15. un 16. oktobrī. Pirmajā dienā projekta “Sports- aktīvs dzīvesveids” dalībnieki piedalīsies sportiskās aktivitātēs, iesaistot arī tos skolēnus, kuriem nav bijusi iespēja piedalīties projektā. Otrajā dienā ģimnāzijas radiomezglā dzirdēsim vērtīgas atziņas no darbības projektā un mobilitātēm, kad projekta dalībnieki dalīsies pieredzē.

Izglītojoša nodarbība „Atklāj ģitāru” iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros

06.10.20 / Ziņas /


2020. gada 5. oktobrī Madonas Valsts ģimnāzijā viesojās Latvijā pazīstams ģitārists Jānis Bērziņš. Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros 7.,8., 10., 11., un 12. klašu skolēniem bija iespēja ieklausīties virtuozos paraugdemonstrējumos ģitāras spēlē. Nodarbībā varēja dzirdēt akadēmiskā, populārā, džeza, roka un citus mūzikas stilus. Ģitārists skolēnus iepazīstināja ar akustisko, elektrisko un basa ģitāru, kā arī dažādiem efektu pedāļiem un skaņas pastiprinātājiem.
Skolēni izmantoja iespēju arī uzspēlēt kopā ar Jāni Bērziņu, kā arī uzklausīt gan iedrošinājumus, gan ieteikumus ģitārspēles tehnikai.

Par Vecāku dienu

06.10.20 / Ziņas /

2020. gada 14. oktobrī aicinām uz Vecāku dienu!
Vecāku dienas tiek organizētas, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības un veicot iepriekšējo pieteikšanos.
Lūgums aizpildīt pieteikuma anketu, ja vēlaties individuāli tikties ar mācību priekšmetu skolotājiem 14. oktobrī laikā no 15.15- 16.45.
https://forms.gle/RtU5z3ejMXMeHmdQA
Pieteikšanās anketa būs aktīva līdz 13. oktobrim, plkst. 17.00.
14. oktobrī plkst. 17.00 tiks organizētas klašu vecāku sapulces 8., 9., 11., un 12. klasēm attālināti, izmantojot tiešsaistes platformu ZOOM. Nepieciešamo piekļuves informāciju sapulcei saņemsiet no sava bērna klases audzinātājas.