Par “Fukšu” nedēļu

28.09.20 / Ziņas /

Ir pienācis tas laiks, kad 7.-10. klašu skolēniem ir jāiziet cauri iniciācijas rituālam, lai kļūtu par vienreizīgiem un bezbailīgiem ģimnāzistiem. “Fukšu nedēļa” paredzēta no 28.septembra līdz 2. oktobrim. To sadalām tematiskajās dienās:
1.diena (28.09) – Positivus/Coachella, festivāli uz kuriem brauc tikai īsti ballīšu zvēri, ģērbjoties savos spilgtākajos tērpos.
2.diena (29.09) – Kartupeļtalka, neatliekamākā īsta latvieša dzīves sastāvdaļa un iespējams vienīgā balle, kurā pat svešinieks tiek sagaidīts un lolots kā savējais. Gumpeļus met piekabē un metot grozā nebremzē!
3.diena (30.09) – Hippiefest, festiņš pār kuru valda mīlestība, miers, vienotība un saticība. Šajā dienā nebaidieties atklāt savu iekšējo dabas bērnu un Bob Marley.
4.diena (1.10) – Brazīlijas karnevāls, diena, kad visi izvelk savas krāšņākās spalvas ārā.
5.diena (2.10) – Dia de muertos jeb visu svēto diena, oktobra diena, kurā katrs var pārvērsties par jebko.
Piektdien 12.30 ikvienam jaunajam ģimnāzistam būs jānodod radio zvērests – Esiet gatavi!
Novēlam 7. un 10.klasei atjautību, lai pārsteigtu 12.tos, un veiksmi no 12.tajiem!

Koku stādīšana “World clean up day” ietvaros

24.09.20 / Ziņas /

World clean up day jeb Lielā pasaules talka Latvijā tiek organizēta jau trešo gadu. Tieši tikpat ilgi šajā akcijā piedalās arī Madonas Valsts ģimnāzija. Skolēnu padomes aktīvisti katru gadu septembrī dodas iestādīt koku Madonas pilsētā, izsakot vēlējumu sev un Latvijai, padarot pasauli zaļāku un par vienu dižkoku bagātāku.
Šajā gadā tika stādīta sarkanā lazda Mīlestības graviņā, pie Lazdu laipas.
Skolēnu padomes pārstāvji devās apsekot iepriekšējos gados stādītos kokus un kopīgi priecājās par to, kā tie aug un tiecas pret sauli.

Mazā Pētnieku skola

15.09.20 / Ziņas /

2020. gada 25. septembrī plkst. 14.30 Jauno mācību gadu sāk Mazā Pētnieku skola

Pieteikumus gaidām līdz 23. septembrim plkst. 16.00
pieteikuma anketa

Skolēnu padomes prezidenta vēlēšanas

14.09.20 / Ziņas /

Skolēnu padomes komanda meklē labāko vadītāju!
Tu esi 10.-12. klašu skolēns un esi darbojies Skolēnu padomē? Tad nevilcinies un aizpildi pieteikuma anketu, lai kļūtu par Skolēnu padomes vadītāju!
Anketas pieejamas pie Tiesību un pienākumu sektora vadītājas Kintijas Kolomeginas (12.B)

Olimpiskā diena

14.09.20 / Ziņas /

2020. gada 18. septembrī OLIMPISKĀ diena.

Kā tiks organizēts 20% attālinātais mācību process

03.09.20 / Ziņas /

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) piedāvā noteikt vienu no trim mācību procesa īstenošanas modeļiem, paplašinot iespējas izmantot attālināto nodarbību elementus.
Madonas Valsts ģimnāzijā mācību process notiek pēc A modeļa. Tas paredz, ka gadījumā, ja skola var nodrošināt visas epidemioloģiskās drošības prasības, piemēram, distancēšanos, higiēnu, veselības stāvokļa uzraudzību, attiecīgu skolēnu plūsmu, tad mācības notiek klātienē. Vienlaikus var tikt izmantoti attālinātā mācību procesa elementi 7.-12.klasēm, proti, 20% mācību laika var tikt organizēts ar attālinātā mācību procesa elementiem.
Attālinātais mācību process tiks organizēts pēc šāda grafika: