Par ERASMUS + projektu “PHYSICAL EDUCATION – ACTIVE LIFESTYLE”

15.02.19 / Ziņas /

Šajā nedēļā Eiropas Savienības ERASMUS + programmas Pamatdarbības Nr. 2 (KA2) skolu apmaiņas partnerības projekta Nr.2018-1-HU01-KA229-047787_3 “PHYSICAL EDUCATION – ACTIVE LIFESTYLE” ietvaros, Madonas Valsts ģimnāzijā viesojās skolēni un skolotāji no Grieķijas, Čehijas, Ungārijas un Lietuvas.
No 10. līdz 15. februārim projekta dalībnieki iesaistījās aktivitātēm bagātā programmā.
Šī projekta mērķis ir popularizēt fiziskās aktivitātes un veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, tāpēc lielākā daļa aktivitāšu bija saistīta ar sportu. Projekta pamatā – draudzības veidošana, citu kultūru iepazīšana un jaunas pieredzes gūšana.
Mobilitātes viesi tika iepazīstināti ar Madonas Valsts ģimnāziju, kā arī bija aktīvi mācību procesa dalībnieki.
Viesi apmeklēja Madonas novada pašvaldību, lai iepazītu Madonas novadu, tā piedāvātas iespējās sporta aktivitātēm. Sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” un Madonas pilsētas sporta centrā jaunieši varēja apgūt šaušanas prasmes, gan arī izmēģināt dažādus ziemas sporta veidus.
Nedēļas izskaņā apmeklēja Latvijas Sporta muzeju, iepazīstot fiziskās kultūras attīstību Latvijā, kur arī tikās ar biatlonistu G. Upenieku. Rīgas biržā apskatīja lielāko ārzemju mākslas kolekciju Latvijā.
Paldies mobilitātes partneriem par iespēju iepazīt viņu tautu kultūru un dažādo valodu skanējumu.
Pateicamies par ieguldīto darbu un atbalstu visiem mobilitātē iesaistītajiem skolotājiem un vecākiem, kuri uzņēma viesus no citām valstīm!No Gaiziņa Latviju redzot

05.02.19 / Ziņas /

2019. gada 3. maijā Madonas Valsts ģimnāzija aicina Valsts ģimnāziju un citu vidējās izglītības iestāžu jauktos korus uz sadziedāšanās pasākumu Gaiziņkalnā “No Gaiziņa Latviju redzot”.
Gaiziņkalnā norisināsies arī mākslas un foto plenērs, kā arī sadancošanās mūzikas grupas vadībā.