Valsts ģimnāziju radošo darbu konkurss “Es mīlu Latviju”

29.11.18 / Ziņas /

2018. gada 24. oktobrī noslēdzās valsts ģimnāziju radošo darbu konkurss “Es mīlu Latviju”.

Konkursa mērķis: attīstīt skolēnu radošās rakstīšanas iemaņas, stiprināt Latvijas skolu jauniešos tēvzemes mīlestību, veicināt patriotisma jūtas un atbildību par savu valsti.

Apsveikums

16.11.18 / Ziņas /

Katrs no mums esam maza daļiņa no Latvijas. Un ikvienam no mums ir ar ko lepoties – ar savām sekmēm mācībās, ar talantu, ar savu karjeras izaugsmi vai jaunu uzdrīkstēšanos, ar savu vecāku panākumiem. Veidosim Latviju stipru ar visu to, ko varam paveikt, jo Latvijai ir vajadzīga mūsu apņēmība, mūsu cenšanās pēc jaunām zināšanām, mūsu spēja domāt patstāvīgi.

Izskanējis svētku koncerts “Latvijas laiks”

15.11.18 / Ziņas /

2018. gada 14. novembrī Madonas kultūras nams pulcināja ģimnāzistus, viņu vecākus, mūsu sadarbības partnerus uz Latvijas valsts 100. gadadienai veltītu koncertu “Latvijas laiks”.

Gatavojoties koncertam, esam sagatavojuši grāmatu “LatVijas Laiks”, kurā apkopotas 100 skolēnu atziņas par to, kas viņiem ir Latvija. (Skat. sadaļā “Mēs- Latvijai”).

Valsts prezidents apbalvo Latvijas simtgades Valsts prezidenta uzrunu konkursa uzvarētājus

09.11.18 / Ziņas /

2018. gada 8. novembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī apbalvoja skolēnu radošo darbu konkursa “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā” laureātus.

Konkursa mērķis bija veicināt Latvijas skolēnu patriotismu un pilsonisko līdzdalību, kā arī sekmēt interesi par valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju. Šogad konkurss tika organizēts trīs kategorijās: 5., 6. klašu skolēniem, 7.–9. klašu skolēniem un 10.–12. klašu skolēniem. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 150 skolēnu no visas Latvijas.